Ruszasz w teren? #zabierzLesovika!

Ruszasz w teren? #zabierzLesovika!

„Ruszasz w teren? #zabierzLesovika!” to akcja, dzięki której będziecie mogli przetestować nasze produkty w czasie swoich wędrówek, przez całe lato 2017.

Na czym to polega?

W prostych słowach: zgłaszacie się do nas, informujecie czym jesteście zainteresowani, a my wysyłamy do Was sprzęt. Widzimy się za tydzień, dwa, może miesiąc – i zdajecie relację z użytkowania. Proste!

Czekamy na zgłoszenia od każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia. Jesteś wprawionym piechurem, rowerzystą, wesołym kajakarzem, piratem, obieżyświatem, mongolskim nomadem czy może przemierzasz połoniny w poszukiwaniu idealnego miejsca na zaparzenie kawy? Zapraszamy! Chcemy, żebyś wziął Lesovika na swoją kolejną małą-wielką wyprawę, korzystał z niego wedle woli i cieszył się nowym doświadczeniem. W zamian poprosimy o podzielenie się wrażeniami.

Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia i startujemy z zabawą od maja!

Napisz do nas na kontakt@lesovik.eu i zatytułuj maila „Zabieram Was ze sobą!”. W mailu opisz czym się zajmujesz, jaki jest twój wielki plan na sezon 2017 i jak chcesz skorzystać z Lesovika. Jeżeli robisz zdjęcia lub kręcisz filmy będziemy wdzięczni za przesłanie linka do twoich prac. Powiedz nam gdzie mógłbyś podzielić się wrażeniami z użytkowania naszego sprzętu.

Do usłyszenia!


Autorzy użytych w nagłówku zdjęć, od lewej:
Andrzej Ambroż, Tropiciel, TierOne, Norbert Skrzyński, Try Niu, Kuba Woźniak, Basia Bąbol, Tomek Olejnik, Ola, Adaś i Piotr Czuprynowie, Marcin Dobas, Maciek Brodecki, Emil Kokoszka, Maciej Walaszczyk, Katarzyna

Link do zasad akcji

8 odpowiedzi do “Ruszasz w teren? #zabierzLesovika!”

 1. zastanawiam się nad kupnem jakiegoś bardzo lekkiego tarpa a z czasem i hamaka. Jeśli sprzęt mi się spodoba to na pewno kupię.

 2. Cześć 🙂
  Skoro testować to nowe modele – a skoro mamy wiosnę i lato idzie do nas małymi kroczkami proponuję dla siebie Ultralight 2 Chili 🙂 Pozdrawiam 🙂

 3. Witam.
  Chętnie przytulił bym hamak „Pantera” Waszej produkcji, aby przetestować go w trakcie moich wypraw. Uwielbiam spędzać czas w terenie bytując i ucząc się nowych technik przetrwania.
  Pozdrawiam.

 4. Chętnie zabiorę lesovika na kilka wypraw w krzoki, lub do pracy przy budowie tras rowerowych. Znajomy ostatnio bardzo polecał.

 5. Hej leci do mnie Duch) nie widziałem tego tematu o testowaniu. Ja najchętniej testowałbym jakiegoś super tarpa, Pozdrawiam.

 6. Jestem pracownikiem parku krajobrazowego planuje z synem włóczęgę wzdłuż Pilicy i Luciąży- weekend-owe wypady w teren – hamak byłby super dodatkiem i niezłą alternatywą noclegu .

 7. Wczoraj kupiłem GROZĘ UL, pod koniec kwietnia jadę na miesięczną wyprawę rowerową.
  Będę testował przydatność tarpa na biwakach.

Dodaj komentarz