Akcja Reanimacja

Akcja Reanimacja

Nikomu tego nie życzymy, ale nie możemy tego wykluczyć: czasami wasz sprzęt biwakowy zostaje zniszczony z powodu, którego nie obejmuje rękojmia. Widzieliśmy tarpa rozerwanego przez szalonego motocyklistę, podpinkę pogryzioną przez pieska, hamak rozpruty o kamienie. Co wtedy? Odpowiedzią jest Akcja Reanimacja, czyli nasz program crash replacement!

akcja-reanimacja-2

Akcja Reanimacja to możliwość zakupu nowego wyposażenia z 35% zniżką.

Dotychczas oferowaliśmy 15% rabat, ale teraz podbijamy stawkę! Jeśli przez nieuwagę, pechowy przypadek lub znajomych o gorącym temperamencie Twoje wyposażenie hamakowe zostało zniszczone, napisz do nas śmiało i przedstaw sytuację. Twój uszkodzony sprzęt postaramy się naprawić, a jeżeli będzie to niemożliwe, damy gruby rabat na zakup nowej sztuki.

Zasady Akcji Reanimacji:

• Akcja Reanimacja dotyczy tylko produktów Lesovika
• zgłaszany produkt należy odesłać do nas do wstępnej weryfikacji (być może uda się przywrócić go do pełni sprawności wykonując naprawę)
• po weryfikacji przedstawimy rekomendację: naprawę lub nowy produkt
• jeżeli zarekomedujemy zakup nowego produktu, wyślemy Ci unikatowy kod zniżkowy
• zniżkę można dostać na zakup analogicznego produktu z naszej bieżącej oferty, na który umówimy się mailowo
• rabat naliczany jest od cen katalogowych i nie łączy się z innymi promocjami

REGULAMIN: 

  1. Promocja dotyczy wymiany uszkodzonego wyposażenia hamakowego marki Lesovik na rabat na zakup analogicznego produkt ze standardowej oferty www.lesovik.eu/sklep.
  2. Podstawą do udzielenia rabatu jest odesłanie na nasz adres obecnie posiadanego sprzętu po wcześniejszym kontakcie mailowym przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na kontakt@lesovik.eu
  3. Koszty wysyłki wyposażenia pokrywa osoba zgłaszająca się do promocji.
  4. O przyznaniu rabatu decyduje firma Lesovik niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Sam fakt wysyłki wyposażenia nie jest jednoznaczny z przyznaniem rabatu. Stopień uszkodzenia przesyłanego wyposażenia nie wpływa na decyzje o przyznaniu rabatu.
  5. Rabat w wysokości 35% udzielany jest po odebraniu przez nas przesyłki i określeniu jakiego rodzaju produktów będzie dotyczył.
  6. Przyznanie rabatu polega na wygenerowaniu przez sklep specjalnego kodu zniżkowego do zastosowania w sklepie www.lesovik.eu/sklep. Kod wpisuje się w polu „Kod kuponu” w procesie dodawania produktów do „koszyka”.
  7. Rabat udziela się na jednorazowy zakup określonego w drodze ustaleń mailowych wyposażenia.
  8. Nie ma limitu czasu na wykorzystanie rabatu.
  9. Zasady zakupów w sklepie www.lesovik.eu/sklep określa Regulamin sklepu.
  10. Promocja obowiązuje do momentu jej zakończenia. Informacja o zakończeniu promocji zostanie przekazana za pośrednictwem strony www.lesovik.eu/artykuly

Dodaj komentarz