Majówka z przygodą!

Majówka z przygodą!

Konkurs fotograficzny – do wygrania Groza z limitowanej serii Purple Haze / Mint Royale!

Lada moment zaczynamy wyczekiwany długi weekend majowy. Na wycieczkę weźcie wygodną parę butów, spakujcie się w ulubiony plecak, nie zapomnijcie o smacznych przekąskach i o najważniejszym – aparacie! Pokażcie jak spędzacie ten długi weekend, zróbcie zdjęcia, prześlijcie jedno wybrane. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma od nas tarp Groza z limitowanej serii Purple Haze / Mint Royale! Tematyka konkursu: majówka z przygodą. Liczymy na waszą uczciwość – przesyłacie tylko zdjęcia wykonane w ten weekend majowy.

majowka-2

Na wasze zdjęcia czekamy do 6 maja do godziny 23:59. Następnie po weryfikacji zdjęcia opublikujemy na naszej stronie na facebooku w weekend 7-8 maja i tam też odbędzie się głosowanie – autor zdjęcia z największą liczbą polubień 👍🏻 wygrywa tarpa! Głosowanie będzie trwać do piątku 13 maja do godziny 20:59, ogłoszenie wyniku w weekend.

Zdjęcia przesyłajcie na kontakt@lesovik.eu w tytule dopisując „Konkurs Majówka”. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z oświadczeniem, że:

  • macie prawa do wykorzystywania zdjęcia (jesteście autorem lub autor pozwolił na wykorzystanie zdjęcia)
  • pozwalacie na publikacje zdjęcia na naszej stronie na facebooku oraz na stronie www
  • pozwalacie nam na nieodpłatne wykorzystywanie zdjęcia w ramach działalności w Internecie, tzn. na facebooku, www, instagramie oraz innych portalach. Jeżeli będziemy chcieli wykorzystać twoje zdjęcie na inne sposoby – skontaktujemy się z Tobą z prośbą o pozwolenie!

Udanej majówki!

Jedna odpowiedź do “Majówka z przygodą!”

Dodaj komentarz