Opowieści przy ognisku

Opowieści przy ognisku

Opowiedz nam swoją najlepszą outdoorową przygodę i wygraj voucher o wartości 250 zł.

Kochamy czytać historie Waszych outdoorowych przeżyć, w których towarzyszy Wam nasz sprzęt. A co gdyby zebrać je w jednym miejscu, by stanowiły inspirację do eksplorowania nieznanych terenów przez kolejne pokolenia hamakowych zapaleńców? Oto konkurs “Opowieści przy ognisku”!


Jak to działa?

1. Przesyłasz do nas swoją najlepszą outdoorową przygodę, w której korzystałeś z naszego sprzętu. Optymalna długość opowieści to 4000-6000 znaków ze spacjami. Do Twojej historii dołączasz 4-8 pięknych zdjęć.

UWAGA! Nie zależy nam na recenzjach sprzętu i stustronicowych zachwytach nad naszymi produktami. Interesuje nas Twoje przeżycie, sprzęt ma być zaledwie tłem w opowieści.

2. Twoja historia chwyta nas za serce i publikujemy ją na naszej stronie internetowej i social mediach. Ty dostajesz od nas voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

3. Twoją opowieść czyta ktoś, kto nigdy nie biwakował w lesie. Podczas lektury, czuje w środku lekkie mrowienie. Sam jeszcze nie wie, co się dzieje, ale nagle magia zaczyna ciągnąć go w stronę lasu, gór i niezbadanych odstępów. To zew przygody, który sprawia, że kolejna osoba zakochuje się w outdoorze. Gratulacje, właśnie stałeś się inspiracją!


Historie przesyłajcie na adres marketing@lesovik.eu. Każda osoba może przesłać dowolną liczbę opowieści. Do maila nie załączajcie zdjęć – udostępnijcie je do pobrania np. na Google Drive, WeTransfer albo innym podobnym serwisie. Na wasze historie czekamy do 15.12.2021.


Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie pod tym linkiem

2 odpowiedzi do “Opowieści przy ognisku”

  1. Z racji tego, że podczas wyjątkowych chwil zdjęć nie chce się robić lub są one bardzo oszczędne, pytanie czy musi być koniecznie 4 zdjęcia?

Dodaj komentarz