Hamak domowego zacisza – VANKA

Hamak domowego zacisza – VANKA

Witamy ciepło!

Dla wielu z nas okres biwakowania i wypraw minął wraz z pierwszymi podmuchami mroźnego, zimowego wiatru. Choć do kalendarzowej zimy jeszcze kilka tygodni, a śnieg widać tylko w górskich rejonach, to skute lodem kałuże i czerwony nawet po krótkim spacerze nos definitywnie oznaczają pożegnanie jesieni. Co robić, kiedy dzień coraz krótszy, a aura nie zachęca do długich wędrówek?

Nie pozostaje nic innego jak w cieple domowego ogniska chwycić do ręki ulubioną książkę i w towarzystwie kubka gorącej herbaty… zanurzyć się w naszym nowym hamaku!

Przed państwem Lesovik VANKA!

Biwakowanie w terenie to ważna część naszego życia. Każdy zbliżający się weekend czy dłuższa przerwa powoduje szybsze bicie serca i przywołuje wspomnienia setek odbytych wypadów w teren. Jednak żaden, najbardziej nawet zaprawiony w bojach „wyjadacz”, choćby las znał jak własną kieszeń, nie oprze się urokowi ciepła i wygody w spokojnym, przytulnym kąciku w klimatycznej bacówce lub rodzinnym domu.

Myśląc o momentach, kiedy po ciężkiej wędrówce docieraliśmy do bezpiecznego schronienia, myśląc o przytulnym nastroju zimowych wieczorów spędzanych przy piecu (koniecznie w akompaniamencie pyrkającego na ogniu czajniczka!), w końcu myśląc o błogim lenistwie (tak! nie wstydzimy się!) przygotowaliśmy hamak, który wywraca do góry nogami wszystko, co do tej pory wiedzieliście o Lesoviku.

blog-3-3

To hamak domowego zacisza. Każdy jej detal przygotowaliśmy tak, żeby jako całość tworzyły najwygodniejszy, najprzytulniejszy, najbardziej czarujący hamak, o jakim moglibyście marzyć! Sprawdzoną konstrukcję naszych modeli turystycznych wykonaliśmy z naturalnych materiałów i przyprawiliśmy szczyptą delikatnego, ludowego wzornictwa. Jak każdy nasz produkt, Vanka jest produktem w 100% polskim, z dumą odszyta w manufakturze Lesovika.

Więcej zdjęć i kilka szczegółowych informacji na temat naszej zimowej nowościznajdziecie na stronach Sklepu.

Pozdrawiamy serdecznie!

Dodaj komentarz