Co nowego u Lesovika?

Co nowego u Lesovika?

Czołem!

Długo nie było Lesovika „w sieci”. Ostatni news na stronie datowany na 6 września 2013 roku wydaje się być pomrukiem odległej przeszłości. Nadrabiamy!

Sezon wiosenno-letni 2014 poświęciliśmy na przygotowanie nowych propozycji dla miłośników hamakowania i rozszerzyliśmy naszą ofertę. Szerszy wybór modeli hamaków z pewnością zadowoli wyspecjalizowanych użytkowników.

Co nowego?

  • Kultowy już model DUCH po dłuższej nieobecności wraca w nowszej wersji. Zmieniliśmy jego wymiary, drobne detale wykończenia oraz wprowadziliśmy nowy model pokrowca.
  • Nowością u Lesovika jest model PANTERA. To propozycja dla survivalistów i militarystów – ten hamaka jest „pancerną” wersją Ducha, wykonany z wodoodpornej tkaniny w kamuflażu wz. 93.
  • Dla miłośników odchudzania sprzętu mamy hamak ULTRALIGHT w żywych kolorach LAZUR i CHILI. Ważący niespełna 330g hamak jest jednym z najmniejszych dostępnych na rynku!
  • Schronienie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oferuje nasz tarp GROZA – w pełni wodoodporna alternatywa dla namiotu.
  • Moskitiera MAGLA zakończyła etap prototypowy i trafia na stałe do naszej oferty

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nowych produktów.

Na bieżąco życie Lesovika można śledzić przez nasz profil na facebooku, a fanów szybkiego przekazu zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie!

Dodaj komentarz